sadsad x
asdasd
Garanti ve İade Koşulları

GARANTİ ve İADE KOŞULLARI

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orjinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde site üzerinden iade talebi oluşturmanız gerekmektedir. Daha sonra firmamızın anlaşmalı olduğu kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürünün ücret iadesi gerçekleştirilecektir. İade süreci hakkında detaylı bilgiye sık sorulan sorular kısmından ulaşabilirsiniz. Sipariş edilen ürünün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iadesi yapılmaz.

Cayma Hakkı nedeni ile iadesi istenilen ürünün kargo bedeli ALICI'ya aittir. Niteliği itibariyle iade kapsamına girmeyen ürünler için Cayma Hakkı kullanılamaz. Ayrıca, Cayma Hakkı'ndan yararlanabilmeniz için; ürünün ambalajının bozulmamış olması, ürünün zarara uğramamış olması ve ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir.

Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun gereği uygulamalar esastır.

Detaylı bilgilendirme için lütfen satış sözleşmesini okuyunuz.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.