sadsad x
asdasd
Güvenlik
  • Ödeme Güvenliği 3D

    3D Güvenli Ödeme, internet üzerinden kredi kartı ve banka kartıyla yapılan alışveriş işlemlerinin güvenliğinin artırılması için geliştirilmiş olan bir sistemdir. Visa ve MasterCard'ın geliştirdiği 3D sistemi ile kart sahipleri ve işyerleri sahtekarlıklara karşı güvence altına alınmıştır. 3D Güvenli Ödeme sayfaları bankanıza göre farklılık göstermektedir. Sipariş ödeme aşamasının sonunda kredi kartınızın ait olduğu banka sisteminde kayıtlı cep telefonunuza bankanız tarafından SMS ile tek kullanımlık şifreniz ve şifrenin ait olduğu işlem kodu gelecektir. Siz şifre girişi yapmadan alışveriş tamamlanmaz. Şifrenin onaylanması ile ödeme işleminiz tamamlanacak ve siparişiniz oluşturulacaktır. Bir ödeme işlemi esnasında, en fazla 3 farklı SMS talep edilebilir. Aynı şifrenin 3 defa hatalı girilmesi durumunda ise, işleminiz tamamlanmaz ve ödemeniz gerçekleşmez.

    Sitemiz 3D ödeme sistemini kullanmaktadır ve bankanız destekliyorsa sizden ödeme sonunda şifrenizi girmeniz istenecektir. 

  • Kişisel Bilgilerim Güvende Mi?

    Cianka, kişisel verilerinizin KVKK kapsamında korunması için yeterli donanıma sahiptir. Sitemizin alt yapısını sağlayan iş birliği yaptığımız firma sektörün önde gelen ve güvenilir şirketleri arasındadır.

    Konu hakkında daha detaylı bilgiye, ana sayfada alt menülerde yer alan 'Gizlilik ve Ödeme Güvenliği' bölümünü okuyarak ulaşabilirsiniz.

İletişim Formu
Lütfen iletişim bilgilerinizin doğru olmasına özen gösteriniz.
Resimdeki güvenlik kodunu bu alana yazınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.