sadsad x
asdasd
İade ve Geri Gönderim İşlemleri
 • Siparişimi Nasıl İade Ederim?

  Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

  İade etmek istediğiniz ürün veya ürünlerin kullanılmamış, paketi hasar görmemiş, tekrar satılabilme özelliği bozulmamış olması, varsa tüm aksesuarları, faturası ve orjinal kutusu ile birlikte geri gönderilmesi gerekmektedir. Kullanılmış, paketi hasar görmüş, varsa tüm aksesuarları ve orjinal kutusu ile birlikte gönderilmeyen iadelerden MiMi Store sorumlu değildir ve iadesi gerçekleştirilmemektedir.

  İade etmek istediğiniz ürünün ya da ürünlerin iade talebini, siparişlerim bölümünden giriş yaparak oluşturmanız gerekmektedir ve iade kargo tutarları müşteri tarafından karşılanmaktadır.    

  Yurt içindeki müşterilerimizin anlaşmalı kargo fiyatlarından yararlanabilmesi için, kargoyu firmamız adına sadece anlaşmalı olduğumuz UPS kargo şirketiyle göndermeleri gerekmektedir. Yapmanız gereken işlemler; siparişlerim bölümünden iade talebi oluşturmak ve paketi Mimi More İth. İhr. Tic. ve San. Ltd. Şti. adına kargo görevlisine teslim etmektir. Daha sonra iadesi onaylanan ürün ya da ürünlerinizin ücret iadesi gerçekleştirilirken, kargo ücreti size geri ödenecek tutardan düşülecektir.

  Yurt dışındaki müşterilerimizin, ürün ya da ürünleri gönderirken iade kargo ücretlerini peşin olarak ödemeleri ve UPS World ile göndermeleri gerekmektedir. Kargo paketine mutlaka 'İADE ÜRÜN' ibaresi yazılmalıdır ve 'İADE ÜRÜN' olduğu kargo yetkilisine önemle bildirilmelidir. Aksi halde paketinizden doğacak herhangi bir vergi ya da ek ücretten Cianka sorumlu değildir ve böyle bir durum oluştuğunda iade ücret tutarına yansıtılmaktadır. Yapmanız gereken işlemler; siparişlerim bölümünden iade talebi oluşturmak ve paketi UPS World ile ödemesini yaparak kargo görevlisine teslim etmektir. Gönderi kodunuzu muhafaza ediniz ve paketinizin teslim edilip edilmediğini kontrol ediniz. Elimize ulaşmayan iade kargolarınızdan MiMi Store sorumlu değildir ve ücret iadesi yapılamaz. Paketinizi Mimi More İth. İhr. Tic. ve San. Ltd. Şti. adına iletişim adresimize gönderebilirsiniz.

  Ürün elimize ulaşmadan herhangi bir işlem gerçekleştirilememektedir. Ürünün iade koşullarını sağlaması durumunda iade işleminiz başlatılır ve ücret iadeniz 5 ile 7 iş günü içerisinde yapılır. 

 • Kullanılan Hediye Çekinin İadesi Mümkün mü?

  Siparişinizde kullanmış olduğunuz hediye çekiniz, satın aldığınız ürünün iadesini yapmanız durumunda tekrar hesabınıza 'Hediye Çeki' olarak yüklenmektedir. Satın aldığınız ürünler birden fazlaysa ve ürünlerin sadece bir kısmı iade ediliyorsa, 'Hediye Çeki' kısmi iade olarak yüklenecektir.

  Yaşayacağınız her hangi bir problemde ana sayfada 'Müşteri Hizmetleri' bölümünde yer alan iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mesajlarınız yoğunluk durumuna göre 1-3 iş günü içerisinde cevaplanacaktır.

   

 • Kullanılan Puanın İadesi Mümkün Mü?

  Kullandığınız puanlar, siparişinizi iptal ve iade ettiğinizde tekrar geri yüklenmemektedir.

 • Ürünlerimi Değiştirebilir miyim?

  Satın aldığınız ürün ya da ürünlerin değişimi yapılmamaktadır. İade işlemi gerçekleştirip, yeniden sipariş oluşturabilirsiniz.

İletişim Formu
Lütfen iletişim bilgilerinizin doğru olmasına özen gösteriniz.
Resimdeki güvenlik kodunu bu alana yazınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.