sadsad x
asdasd
Ödeme
 • Ödememi Nasıl Yapabilirim?

  Yurt içi müşterilerimiz, indirimli 'Havale/EFT' seçeneği ile ya da 'Iyzico' ile güvenli bir şekilde tek çekim ve taksitli olarak kredi kartları ile ya da banka kartları ile ödeme yapabilirler. Bankaların taksitli işlem için komisyon oranlarını aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.

  Yurt dışı müşterilerimiz, 'Iyzico' ile güvenli bir şeklide tek çekim olarak kredi kartları ile ya da banka kartları ile ödeme yapabilirler.

  iyzicokomisyon

 • İade Ödememi Nasıl Alırım?

  Yurt içi müşterilerimiz iade ödemelerini, ödeme yaptıkları yöntemle alırlar ve iade kargo ücreti tutara yansıtılır.

  Yurt dışı müşterilerimiz iade ödemelerini, ödeme yaptıkları yöntemle alırlar ve iade kargo ücretini kendileri karşıladıkları için kargo ücreti kesilmez.

  Kredi kartlarına iadeler 1-3 iş günü; bankamatik kartlarında ise 7-14 iş günü arasında sağlanır.

   

 • Para İadesi Hesabımda Görünmüyor Ne Yapmalıyım?

  Bu durum bankanız ile ilgili bir durumdur. Bankanız hesap hareketlerine ya da işlem tarihine hemen yansıtmayabilir. Hesap hareketlerinizi daha sonra tekrar kontrol ediniz.  Bir sonraki ay hesap hareketlerinize yansımayan tutarlar için bankanızla irtibata geçiniz.

 • Hediye Puanlarını Nasıl Kullanırım?

  'Hediye Puan' kazandığınız durumlarda, puanlarınızı bir sonraki alışverişiniz için kullanabilirsiniz. Üyeliğinizle giriş yaparak puanlarınızı sorgulayabilirsiniz. Puanlarınız, sipariş anında toplam tutardan düşer. Siparişinizi iade ettiğiniz zaman puanlarınız iptal olur ve ödemesini yaptığınız tutar kadar ücret iadesi gerçekleştirilir.

 • Hediye Çekimi Nasıl Kullanırım?

  'Hediye Çeki' tanımlandıktan sonra alışverişiniz için kullanabilirsiniz. Üyeliğinizle giriş yaparak çekinizi sorgulayabilirsiniz. Hediye Çekleri, indirim oranı ya da harcama bakiyesi olarak tanımlanabilir. Sipariş anında, hediye çekinizi kullanabilirsiniz. Siparişinizi iade ettiğinizde çekiniz iptal olmaz, sisteme geri yüklenir.

İletişim Formu
Lütfen iletişim bilgilerinizin doğru olmasına özen gösteriniz.
Resimdeki güvenlik kodunu bu alana yazınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.